KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13955371
nr 1395 5371
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Teckning, Diptyk, Signerad, en bild sign och daterad 1903. 49x34 cm, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:42:02
350 kr
450 kr
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund